středa 29. června 2011

Zdravím!

Omlouvám se, že sem celý měsíc nenapsala ani ň! Až kometář od Gábiny (děkuji!) mě probudil z neblogového komatu :)

Víceméně za mojí absenci může pracovní vytíženost, po práci jsem dost unavená, pak jdu cvičit, kde to klidně celý prozívám :) a pak už padám na hubu. Minulý týden mě prachsprostě skolila chřipka (vůbec nevím, kde jsem k tomu přišla), sice jsem měla dost času na psaní, ale zase nebylo o čem. Cvičit jsem nechodila a jídelníček raději komentovat nebudu- nejradši bych si nafackovala. Ted' už jsem jakžtakž fit a po 14ti dnech jsem byla na józe. Absence byla znát-vůbec jsem neměla balanc a špatně jsem se soustředila.  

V neděli jsme si udělali 30km výlet na kolech a jednou jsem se 'přemohla' a udělala 80 sed-lehů. Ale jinak nic. A je to znát. Několikrát jsem přemýšlela, jestli až zhubnu na tu velikost 38-40, jestli pak přestanu chodit do sport centra (přecejenom to není levná záležitost). Ale po téhle 14ti denní absenci jsem si uvědomila, že pokud se nechci vrátit do svých obézních kolejí, tak se sport centru musím upsat doživotně. Protože já sama se nepřinutím. A ráda si pochutnám na dobrém jídle. A sladký mám taky ráda. No a alkohol..... :) 

Špatná/dobrá zpráva je, že nám k 1.červenci ruší obědy, tudíž zítra je poslední a ten zákusek si dám! :) No a pak si obědy budu nosit z domova. Bez zákusku :)

V neděli mám narozky, takže probíhá příprava na sobotní oslavu- budu to mít u nás na zahradě, ve stylu 50.let. Jenom doufám, že mi dorazí šaty, co jsem si objednala a že se počasí vydaří :).

No a abych si tu měsíční nepsací absenci u vás nějak vyžehlila, tak se s vámi podělím o recept na celkem ''zdravou'' zmrzlinu :)

Mějte se krásně!2 komentáře:

Babča řekl(a)...

Zdravím Martino.Taky jsem nakukovala pořád na blog a docela jsi mě chyběla.Tak předně všechno nejlepší k narozeninám a poděl se fotečkami z té zahradní slavnosti.
Já se držím,mám dole cca 7kg,ale je to těžké...taky miluji sladké a pitíčko...a včera jsem dělala blbouny s borůvkama...no odolej,hned byly 3 a to pořádné ve mě,ale vždy si vzpomenu na tebe a dnes jsem zase hodná
Tak se drž Dana

Martina řekl(a)...

Mila Dano, dekuju za prani a moc gratuluju k tem 7mi kilum!!!!!! to je uzasnej vysledek, jen tak dal!!!!!
Dneska sem (snad!) dam fotky z ty oslavy, ted du na ten zmrzlinovej recept :)

Mej se hezky a hubnuti zdar! :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...