pátek 11. února 2011

Jsem zpátky!

Řeknu vám, takovejhle pracovní maraton jsem ještě nezažila.
Poslední lednovou neděli jsem se přesunula do Londýna a kolotoč začal. Sotva jsem si odložila tašku, hned už jsem dostala několik úkolů, udělat tohle, tamhleto, skočit sem, tam, dodělat tohle, vyřídit telefony a mejly, obstarat vše potřebné, nastěhovat 50 exhibitorů, ujistit se, že mají vše, co si objednali, usmívat se na návštěvníky, zjistit proč ten a ten dobrovolník nedorazil, aha- dobrovolník už nepřijde, jelikož je nemocej, tudíž nás je málo a my lítáme jak hadr na koštěti, ale přitom se stále musíme usmívat na návštěvníky a odpovídat na jejih otázky, pak se 50 exhibitorů vystěhuje, což je jeden velkej chaos, na závěr se vystěhuje celá kancelář-znovu všechno zabalit, svézt z druhého patra do přízemí, naložit do náklad'áku, odvézt, vyložit, srovnat, zařadit. V té poslední větě jsem vám ve stručnosti popsala posledních 12 dní.
Dneska je můj první den, kdy mám volno a náramně si ho užívám :)

(foto po sobotní párty. Já s oranžovou šálou, obdivujeme králíka.)

Bylo to náročný, ale já si to neskutečně užívala. Byla jsem ve svém živlu :) Člověk by řek, že po těch 12tkách budu pospíchat do postele, ale prd. Každej večer jsme šli na pivko, než jsem se přesunula ke kámošce, u který jsem přespávala, byla půlnoc, sprcha, říct kámošce všechny zážitky a už bylo půl 3 ráno. Ráno budík zavonil v půl 8, já vstala BEZ PROBLÉMU a druhej den znova. Nechápu, kde jsem brala tolik energie. Denně jsem měla jen 5 hodin spánku (běžně potřebuju 9) a už ráno jsem byla plná energie a nadšení :)

(Slečna důležitá na recepci)

Stravu jsem si moc nehlídala-opravdu na to nebyl čas. Snídaně většinou cestou (banán nebo musli tycinka, kafe). Oběd z kafé baru (sandwich, polívka nebo salát), odpolední svačinka byl nějakej dortík (na dobití baterek :) ) a večeře pivo :D Vody jsem pila minimálně 2 litry a pohybu bylo taky dost-na sezení byl čas jen, s prominutím, na záchodě.

A ještě bych chtěla poděkovat Paulovi, Ondřejovi, Markétě, Oli, Janovi a Lence, kteří se za mnou přišli podívat :)

(Pokud by vás zajímaly i fotky z veletrhu, tak mrkněte na web nebo blog).

Žádné komentáře:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...